Plantwear – polskie zegarki z…drewna!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W ciągu roku jest wiele okazji, na których wypada obdarować kogoś prezentem. Czasem chcemy, aby było to coś wyjątkowego, co będzie danej osobie o nas przypominało i z nami się kojarzyło. Świetnym pomysłem na prezent może być zegarek z drewna – produkt który oferuje nam marka Plantwear! O tej marce i ich zegarkach dowiesz się więcej, jeżeli przeczytasz ten artykuł. 

Trochę o marce Plantwear

Marka Plantwear to organizacja produkująca rzeczy z drewna, które są świetnej jakości i wspaniale wyglądają. Na pierwszym miejscu marka stawia na jakość i  precyzję wykonania. To manufaktura – zegarki od Plantwear robione są ręcznie. Wszystkie ich produkty powstają w Polsce, a są to nie tylko zegarki – marka w swojej ofercie posiada również rzeczy takie jak okulary czy biżuteria. 

Plantwear ma swoją siedzibę w Radzyniu Podlaskim. Ich zespół tworzą charyzmatyczni ludzie, którzy mają w sobie pasję i zapał, ale także ogromną wiedzę. Tworzywa, na jakich pracują, nie są byle jakie – to solidny materiał, jakim jest naturalne drewno i kamień. Pracownicy Plantwear lubią swoją pracę, co widać w jej efektach.

Firma Plantwear pomoże Ci, jeżeli produkt u nich kupiony dozna uszkodzenia. W miarę możliwości naprawią pasek czy wymienią szkiełko w zegarku. Na zwrot towaru lub jego wymianę masz 100 dni, więc masz dużo czasu na decyzję, czy chcesz zegarek z drewna mieć w swojej kolekcji. 

4 topowe modele zegarków Plantwear

Zegarki z drewna są wyjątkowe – to jest fakt. Nad jakimi pozycjami w ofercie Plantwear warto się zastanowić? Oto cztery z  topowych modeli zegarków od tej firmy!

Raw Palisander ze skórzanym paskiem

To zegarek, który z pewnością podbije Twoje serce. Szczególne zachwyty wzbudza ten ze skórzanym paskiem, ponieważ jego klasyczna i elegancka forma łączy styl i oryginalność. Zegarek ten to połączenie palisandru z kamieniem. To idealna opcja na prezent!

Flake rose

Model Flake Rose jest stworzony dla kobiet. Jest wyjątkowy – koperta zrobiona z klonu, kolor pudroworóżowy i skórzany pasek. Sekret zachwytów nad tym modelem tkwi jednak w jego tarczy – jest ona nierównomierna i każda jest inna. Model ten jest więc naprawdę wyjątkowy!

Fusion Dusk Orzech

Ten model zegarka to połączenie klasyki z nowoczesnością. Metal i drewno w jednym, a pod szkłem tarcza z orzecha amerykańskiego. Do tego wszystkiego metalowa koperta i pasek ze skóry naturalnej. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla niego lub dla niej – koniecznie zainteresuj się tym modelem!

Heritage Orzech

Heritage Orzech to idealny wybór dla miłośników minimalizmu. Tym razem tarcza wykonana jest z orzecha aniegre, a dopełnia ją elegancki skórzany pasek. Heritage Orzech to świetna opcja na prezent!

Zdj. główne: MambaWatches/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*